فهرست اصلی

جستجو در سایت

جدیدترین اخبار

جدید ترین اخبار مرکز

پرتال جامع اوقات فراغت جوانان و نوجوانان استان سمنان

یکشنبه, 06 تیر 1395 جهت دسترسي به پرتال جامع اوقات فراغت جوانان و نوجوانان استان سمنان بر روي لينك زير كليك نمائيد : <a href="http://faraghatejavan.ir//html/index.html"> ادامه مطلب...

مجموعه قوانين و مقررات امتحانات

دوشنبه, 17 خرداد 1395 براي مشاهده مجموعه قوانين و مقررات امتحانات به ادامه مطالب مراجعه نماييد ادامه مطلب...

کاربرگ های مربوط به معاونت سنجش، خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه

IMAGE

دوشنبه, 10 خرداد 1395 دانشجویان محترم جهت دریافت کاربرگ های مربوط به معاونت سنجش، خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه به منوی"دریافت فایل" در قسمت بالای صفحه مراجعه نمایید. ادامه مطلب...

مجموعه قوانین آموزشی دانشگاه جامع علمی-کاربردی

IMAGE

دوشنبه, 03 اسفند 1394 دانشجویان محترم لطفا جهت دریافت مجموعه قوانین آموزشی و جدیدترین کاربرگ های مربوط به معاونت سنجش، خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی به منوی"دریافت فایل" در قسمت بالای صفحه مراجعه نمایید. ادامه مطلب...

مقررات و فرآيند تجديد نظر

سه شنبه, 15 دی 1394  جهت مشاهده مقررات و فرآيند تجديدنظر به ادامه مطلب مراجعه نماييد. ادامه مطلب...

سمينار تخصصي كارآفريني

سمينار تخصصي كارآفريني با حضور كارآفرين برتر استان سمنان در بخش صنعت در مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي سمنان برگزار شد.

سمينار تخصصي كارآفريني با سخنراني حسين صالحيان دانش آموخته کارشناسی ربات و كارآفرين برتر استان سمنان در بخش صنعت و برگزيده جشنواره جوان خوارزمي و مخترع ربات‌هاي صنعتي در مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي استان سمنان برگزار شد.

اين مخترع و كارآفرين برتر استان سمنان در بخش صنعت در جمع دانشجويان مركز علمي كاربردي جهاددانشگاهي سمنان با برشمردن مؤلفه‌هاي كارآفريني با بيان اينكه دانشگاه، هدف نيست، گفت: مدرک دانشگاهی باید بتواند در کیفیت زندگی فارغ التحصیلان موثر باشد.

وی،با اشاره به رویکرد آکادمیکی در دانشگاهها، تصریح کرد: این در حالی است که فارغ التحصیلان برای ورود به بازار کار بیش از آنکه نیازمند سواد آکادمیک باشند، نیازمند مهارت هستند.

وی، ادامه داد: دانشجویان اگر می خواهند در بازار کار موفق باشند باید بتوانند در طول دوران تحصیل، مهارت و تجربه خود در رشته تحصیلی شان را افزایش دهند.

كارآفرين برتر استان سمنان در بخش صنعت،ادامه داد: آن دسته از فارغ التحصیلانی که در دوران تحصیل توانسته اند مهارت خود را ارتقاء دهند معمولا برای ورود به بازار کار و اشتغال مشکلی ندارند.

وی به ریسک بالای کارآفرینان اشاره کرد و افزود: کارآفرینی نه تنها در ایران بلکه در همه جای دنیا از ریسک بالایی برخوردار است و از همین رو است که دولت ها از افراد کارآفرین حمایت ویژه می کنند.

صالحیان با بیان اینکه دولت باید مشوق هایی برای کارآفرینی پیش بینی کند، اضافه کرد: متاسفانه در ایران کمتر از افراد خلاق و کارآفرین حمایت می شود.

 این سمینار علمی با حضور جمعی از دانشجويان رشته هاي حقوق، فناوري اطلاعات، حسابداري، تربيت مربي ، مديريت امور فرهنگي و... در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان برگزار شد.

فیلم معرفی مرکز سمنان

نمایش اوقات شرعیآمار بازدید کنندگان

امروز0
دیروز4
هفته14
ماه150
کل40457

خبر خوان - سايت مرکزی جهاد دانشگاهی