فهرست اصلی

جستجو در سایت

جدیدترین اخبار

جدید ترین اخبار مرکز

اطلاعیه در خصوص درس کارورزی 2

پنج شنبه, 03 خرداد 1397 دانشجویانی که در ترم جاری درس کارورزی 2 را اخذ نمودند پس از ثبت نام وثبت درخواست کارورزی در سامانه ملی کارورزی به آدرس http://karamouz.irost.org موظفند نسبت به ثبت درخواست جایابی در سامانه مذکوراقدام نمایند. ادامه مطلب...

ثبت نام در دوشنبه های قرآنی

چهارشنبه, 02 خرداد 1397 دانشجویان محترم جهت ثبت نام برنامه " دوشنبه های قرآنی" به خانم رستم زاده مراجعه نمایند. ادامه مطلب...

مشاوره اشتغال و کارآفرینی

سه شنبه, 01 خرداد 1397 دانشجویانی که متقاضی اخذ مشاوره در خصوص اشتغال و کارآفرینی با آقای مهندس نظری می باشند جهت تعیین نوبت به واحد آموزش (خانم عربیان) مراجعه فرمایند. ادامه مطلب...

درخواست تعیین وقت مشاوره

یکشنبه, 30 ارديبهشت 1397 دانشجویانی که متقاضی اخذ مشاوره در زمینه های خانوادگی، شغلی ، اجتماعی و فرهنگی می باشند، جهت تعیین نوبت با مشاوران محترم مرکز (خنم صالحیان و آقای ذوالفقاری) به واحد آموزش (خانم مرادی) مراجعه فرمایند. ادامه مطلب...

پرتال جامع اوقات فراغت جوانان و نوجوانان استان سمنان

یکشنبه, 06 تیر 1395 جهت دسترسي به پرتال جامع اوقات فراغت جوانان و نوجوانان استان سمنان بر روي لينك زير كليك نمائيد : <a href="http://faraghatejavan.ir//html/index.html"> ادامه مطلب...

سمينار تخصصي كارآفريني

سمينار تخصصي كارآفريني با حضور كارآفرين برتر استان سمنان در بخش صنعت در مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي سمنان برگزار شد.

سمينار تخصصي كارآفريني با سخنراني حسين صالحيان دانش آموخته کارشناسی ربات و كارآفرين برتر استان سمنان در بخش صنعت و برگزيده جشنواره جوان خوارزمي و مخترع ربات‌هاي صنعتي در مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي استان سمنان برگزار شد.

اين مخترع و كارآفرين برتر استان سمنان در بخش صنعت در جمع دانشجويان مركز علمي كاربردي جهاددانشگاهي سمنان با برشمردن مؤلفه‌هاي كارآفريني با بيان اينكه دانشگاه، هدف نيست، گفت: مدرک دانشگاهی باید بتواند در کیفیت زندگی فارغ التحصیلان موثر باشد.

وی،با اشاره به رویکرد آکادمیکی در دانشگاهها، تصریح کرد: این در حالی است که فارغ التحصیلان برای ورود به بازار کار بیش از آنکه نیازمند سواد آکادمیک باشند، نیازمند مهارت هستند.

وی، ادامه داد: دانشجویان اگر می خواهند در بازار کار موفق باشند باید بتوانند در طول دوران تحصیل، مهارت و تجربه خود در رشته تحصیلی شان را افزایش دهند.

كارآفرين برتر استان سمنان در بخش صنعت،ادامه داد: آن دسته از فارغ التحصیلانی که در دوران تحصیل توانسته اند مهارت خود را ارتقاء دهند معمولا برای ورود به بازار کار و اشتغال مشکلی ندارند.

وی به ریسک بالای کارآفرینان اشاره کرد و افزود: کارآفرینی نه تنها در ایران بلکه در همه جای دنیا از ریسک بالایی برخوردار است و از همین رو است که دولت ها از افراد کارآفرین حمایت ویژه می کنند.

صالحیان با بیان اینکه دولت باید مشوق هایی برای کارآفرینی پیش بینی کند، اضافه کرد: متاسفانه در ایران کمتر از افراد خلاق و کارآفرین حمایت می شود.

 این سمینار علمی با حضور جمعی از دانشجويان رشته هاي حقوق، فناوري اطلاعات، حسابداري، تربيت مربي ، مديريت امور فرهنگي و... در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان برگزار شد.

فیلم معرفی مرکز سمنان

نمایش اوقات شرعیآمار بازدید کنندگان

امروز0
دیروز6
هفته6
ماه105
کل41020